Ankaranın Tüm İlçelerinden İkinci El Eşya Alınır
Vatan Caddesi 7/D Demetevler Ankara
0500 000 00 00

Ankara Spot ikinci el eşya alım

HAKKIMIZDA

DAVUT SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM

Ankaranın Yenimahalle ilçesinde Demetevler semtinde çok uzun zamandan beri başkentli hemşehrilerimize ikinci el eşya ve antika eşya alım satımı konusunda yardımcı olmaktayız.Her daim müşterimizin memnuniyeti için çabaladık ve elimizden gelen hizmetin en iyisini yapmaya çalıştık. Bizim sektörde bir çok alanda ikinci el eşyadan spot eşyalara kadar her gruptan ürünlerinizi değerinden satın alıyoruz. Antikalarınızı, halılarınızı, beyaz eşyalarınızı ve mobilyalarınızı satmanız gerekiyor ise mutlaka bizi arayınız.

Ankarada oturan birisi olarak ikinci el eşya almak ya da satmak mı istiyorsunuz?

Ankara Spot ikinci el eşya dükkanı olarak size büyük kolaylıklar sunuyoruz. Sağlam, kullanılabilir eşyalarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Size bir telefon kadar uzaktayız. Bizi aramanız halinde gezici ekibimiz ücretsiz bir şekilde evinize kapınıza kadar gelir. Eşyalarınızı yerinde görüp size en uygun fiyatı verir. Satmak için anlaşma olması durumunda eşyalarınız kapınızdan alınır.

İkinci el eşya satmanın bir diğer yolu da eşyalarınızın resmini çekip bize watsaptan aracılığı ile atmaktır. Eşyanızı detaylı resimlerini atıp varsa eklemek istediğiniz özellikleri marka model ve detayları yazıp bize ilettiğiniz andan sonra , Ekibimiz resim üzerinden eşyanızı inceleyerek, ücretlendirip size uygun fiyat teklifinde bulunur. Anlaşma olması halinde ekibimiz eşyalarınızı kapınızdan gelip alır. Böylece eşya taşımak gibi sıkıntılara girmeden eşyalarınızı kapıdan satmış olursunuz. Tek şartımız eşyalarınızın sağlam ve kullanılabilir olup 8 yılı geçmemiş olmasıdır. Bizimle çalışmanın ne kadar keyifli ve karlı bir iş olduğunu bizimle çalışınca anlayacaksınız. İkinci el eşya alışverişi için bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Ankarada 2.El Eşya Alan Yer Ankara Spot