Ankaranın Tüm İlçelerinden İkinci El Eşya Alınır
Vatan Caddesi 7/D Demetevler Ankara
0500 000 00 00

Ankara Spot ikinci el eşya alım

Ev Ofis Büro Eşyalarınızı Alıyoruz

ikinciel

Tayininiz çıktı uzak diyarlara gitmek zorunda kaldınız. Farklı bir şehre eşyalarınızı taşımak oldukça külfetli ve zahmetli bir iştir. Eşyaları satıp gittiğiniz yerde yeni eşya almak çoğu zaman daha hesaplıdır. Hem eşyalarınızı yenilemiş olur hem de taşınma sıkıntısından kurtulmuş olursunuz.

Eşyalarınızı satmak zorunda olduğunuzu hissedenler sizden eşyaları ölü fiyatına almaya çalışır. Eşya satım konusunda zarar etmemek, eşyalarınızı ederinde değerine satmak için Çelik spot ikinci el eşya dükkanımıza sizleri bekleriz. Ankaranın tüm ilçelerine hizmet veren dükkanımız kısa sürede müşterilerin gönlünde taht kurdu. Bugün ikinci el eşya almak isteyen de satmak isteyen hemen hemen herkes Başkentte hızlı hizmet sunan Çelik spot ikinci el mağazamıza uğramadan alım-satım yapmıyor.

Eşyalarınızı bize satmak için  0500 000 00 00 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan kısa bir süre sonra eşyalarınıza fiyat biçmek için sizi ziyaret ederiz. Satmak istediğiniz eşyalarınıza en uygun fiyatı veren firmamız taşıma işlerini kendi ekibimiz ve aracımızla yapıyoruz. Dilerseniz satmak istediğiniz eşyaların resmini çekip facebook ve whatsapp kanallarından bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Ankarada 2.El Eşya Alan Yer Ankara Spot